...НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

The Pink Stuff

Повеќенаменски Спреј Пред-Третман За Отстранување На Дамки

500МЛ

Кажете им збогум на дамките со нашиот отстранувач на дамки

Овој спреј пред-третман за отстранување на дамки е одличен воедно за бели и обоени алишта, со моќна формула против дамки. Со својата нежна и природна формулација, лесно ги отстранува дамките.

Секако, отстранувачот на дамки доаѓа со препознатливиот мирис на The Pink Stuff.

ден 285.00

Често Поставувани Прашања

Состојки

Каде да Купам +

atika-makedonija
dm-makedonija
cosmo-tinex

Футура, Ирнекс, Хемис – Прилеп

Футура – Битола

Аптека Елени Фарм – Богданци, Нов Дојран и Гевгелија.

Темка Трејд – Кавадарци

Матеј-Марија бр.2 – Градско

S-Маркет – Арачиново и Ченто

Побарајте ги PinkStuff во следниве продавници…

gdpr-image
ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА И ПРИВАТНОСТ Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина. Прочитајте повеќе за Политика за колачиња и Политика за приватност.