...НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

The Pink Stuff

Сет за магично чистење во домаќинството

Повеќенаменски Чистач Со Распрскувач + Повеќенаменски Спреј Пред-Третман За Отстранување На Дамки

Повеќенаменски чистач со распрскувач наменет за чистење на тврди површини.

Овој спреј пред-третман за отстранување на дамки е одличен воедно за бели и обоени алишта, со моќна формула против дамки. Со својата нежна и природна формулација, лесно ги отстранува дамките.

ден 427.00

Често Поставувани Прашања

Состојки

Каде да Купам +

atika-makedonija

Побарајте ги PinkStuff во следниве продавници…

gdpr-image
ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА И ПРИВАТНОСТ Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина. Прочитајте повеќе за Политика за колачиња и Политика за приватност.