...НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

The Pink Stuff

Сет за магично чистење во домаќинството

Паста За Чистење + Прашок За Чистење Дамки Од Обоени Алишта + Повеќенаменски Чистач Со Распрскувач

Пастата за чистење е идеална за отстранување маснотии, нечистотии и дамки од тави, рингли, мијалници, ПВЦ, скари, керамички плочки, стакло, тушеви, мебел за градина, бојадисани површини, бродови, месинг, р’ѓа… листата нема крај.

Miracle Laundry Oxi Powder Launder Remover for Colors е еднакво наменет за бели и обоени алишта. Неговата окси формулација е создадена да го обезбеди најдоброто отстранување на дамки.

Повеќенаменски чистач со распрскувач наменет за чистење на тврди површини.

ден 883.00

Често Поставувани Прашања

Состојки

Каде да Купам +

atika-makedonija

Побарајте ги PinkStuff во следниве продавници…

gdpr-image
ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА И ПРИВАТНОСТ Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина. Прочитајте повеќе за Политика за колачиња и Политика за приватност.