...НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

The Pink Stuff

Сет за магично чистење во домаќинството

Прашок За Чистење Дамки Од Бели Алишта + Паста За Чистење

Miracle Laundry Oxi Powder отстранувач на дамки од бели алишта има активна окси формулација која со леснотија ги остранува дамките. Нема да имате потреба од абразивни средства. Без разлика дали ќе ги користите да ги покиснете алиштата или ќе го направите дел од стандардното перење, вашите алишта, крпи, постелнина и многу повеќе ќе мирисаат на нашиот уникатен Pink Stuff мирис.

Пастата за чистење е идеална за отстранување маснотии, нечистотии и дамки од тави, рингли, мијалници, ПВЦ, скари, керамички плочки, стакло, тушеви, мебел за градина, бојадисани површини, бродови, месинг, р’ѓа… листата нема крај.

ден 714.00

Често Поставувани Прашања

Состојки

Каде да Купам +

atika-makedonija

Побарајте ги PinkStuff во следниве продавници…

gdpr-image
ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА И ПРИВАТНОСТ Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина. Прочитајте повеќе за Политика за колачиња и Политика за приватност.