...НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

The Pink Stuff

Сет за магично чистење во домаќинството

Прашок За Чистење Дамки Од Бели Алишта + Прашок За Чистење Дамки Од Обоени Алишта + Повеќенаменски Чистач Со Распрскувач

Miracle Laundry Oxi Powder отстранувач на дамки од бели алишта има активна окси формулација која со леснотија ги остранува дамките. Нема да имате потреба од абразивни средства. Без разлика дали ќе ги користите да ги покиснете алиштата или ќе го направите дел од стандардното перење, вашите алишта, крпи, постелнина и многу повеќе ќе мирисаат на нашиот уникатен Pink Stuff мирис.

Miracle Laundry Oxi Powder Launder Remover for Colors е еднакво наменет за бели и обоени алишта. Неговата окси формулација е создадена да го обезбеди најдоброто отстранување на дамки.

Повеќенаменски чистач со распрскувач наменет за чистење на тврди површини.

ден 1061.00

Често Поставувани Прашања

Состојки

Каде да Купам +

atika-makedonija

Побарајте ги PinkStuff во следниве продавници…

gdpr-image
ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА И ПРИВАТНОСТ Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина. Прочитајте повеќе за Политика за колачиња и Политика за приватност.