...НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

The Pink Stuff

Сет за магично чистење во домаќинството

Пенлив Чистач за Бања + Прашок За Чистење Дамки Од Обоени Алишта

Направете бањата да блеска со нашиот пенлив чистач за разновидна употреба. Откако ќе го напрскате овој чистач длабински навлегува во површините и ги отстранува сите нечистотии, исто така ефикасно отстранува и спречува создавање на бигор, оставајќи ги површините чисти и сјајни.

Miracle Laundry Oxi Powder Launder Remover for Colors е еднакво наменет за бели и обоени алишта. Неговата окси формулација е создадена да го обезбеди најдоброто отстранување на дамки.

ден 616.00

Често Поставувани Прашања

Состојки

Каде да Купам +

atika-makedonija

Побарајте ги PinkStuff во следниве продавници…

gdpr-image
ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА И ПРИВАТНОСТ Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина. Прочитајте повеќе за Политика за колачиња и Политика за приватност.