...НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

The Pink Stuff

Прашок За Чистење Дамки Од Обоени Алишта

1KГ

Биолошкото дејство на отстранувачот на дамки Miracle Laundry Oxi Powder Launder Remover for Colors е еднакво наменет за бели и обоени алишта.

Неговата окси формулација е создадена да го обезбеди најдоброто отстранување на дамки. Едноставно претходно покиснете ги алиштата или само додадете ги во нормалното перење.

Овој Miracle Laundry Oxi Powder отстранувач на дамки го има нашиот неверојатено свеж и чист мирис препознатлив за Pink Stuff.

ден 495.00

Често Поставувани Прашања

Состојки

Каде да Купам +

atika-makedonija
dm-makedonija
cosmo-tinex

Футура, Ирнекс, Хемис – Прилеп

Футура – Битола

Аптека Елени Фарм – Богданци, Нов Дојран и Гевгелија.

Темка Трејд – Кавадарци

Матеј-Марија бр.2 – Градско

S-Маркет – Арачиново и Ченто

Побарајте ги PinkStuff во следниве продавници…

gdpr-image
ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА И ПРИВАТНОСТ Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина. Прочитајте повеќе за Политика за колачиња и Политика за приватност.