...НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

The Pink Stuff

Прашок За Чистење Дамки Од Бели Алишта

1KГ

Нашиот Miracle Laundry Oxi Powder отстранувач на дамки од бели алишта има активна окси формулација која со леснотија ги остранува дамките. Нема да имате потреба од абразивни средства.

Без разлика дали ќе ги користите да ги покиснете алиштата или ќе го направите дел од стандардното перење, вашите алишта, крпи, постелнина и многу повеќе ќе мирисаат на нашиот уникатен Pink Stuff мирис.

ден 495.00

Често Поставувани Прашања

Состојки

Каде да Купам +

atika-makedonija
dm-makedonija
cosmo-tinex

Футура, Ирнекс, Хемис – Прилеп

Футура – Битола

Аптека Елени Фарм – Богданци, Нов Дојран и Гевгелија.

Темка Трејд – Кавадарци

Матеј-Марија бр.2 – Градско

S-Маркет – Арачиново и Ченто

Побарајте ги PinkStuff во следниве продавници…

gdpr-image
ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА И ПРИВАТНОСТ Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина. Прочитајте повеќе за Политика за колачиња и Политика за приватност.