...НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

The Pink Stuff

Пенлив Чистач за Бања

750МЛ

Направете бањата да блеска со нашиот пенлив чистач за разновидна употреба.

Откако ќе го напрскате овој чистач длабински навлегува во површините и ги отстранува сите нечистотии, масни наслаги и остатоци од сапун.

Исто така, ефикасно отстранува и спречува создавање на бигор, оставајќи ги површините чисти и сјајни.

ден 189.00

Често Поставувани Прашања

Состојки

Каде да Купам +

atika-makedonija
dm-makedonija
cosmo-tinex

Футура, Ирнекс, Хемис – Прилеп

Футура – Битола

Аптека Елени Фарм – Богданци, Нов Дојран и Гевгелија.

Темка Трејд – Кавадарци

Матеј-Марија бр.2 – Градско

S-Маркет – Арачиново и Ченто

Побарајте ги PinkStuff во следниве продавници…

gdpr-image
ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА И ПРИВАТНОСТ Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина. Прочитајте повеќе за Политика за колачиња и Политика за приватност.