...НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

The Pink Stuff

Паста За Чистење

850Г

Пастата за чистење е идеална за отстранување маснотии, нечистотии и дамки од тави, рингли, мијалници, ПВЦ, скари, керамички плочки, стакло, тушеви, мебел за градина, бојадисани површини, бродови, месинг, р’ѓа… листата нема крај.

Природната формула е создадена за ефикасно да ги исчисти површините без употреба на абразивни хемиски средства.

Pink Stuff пастата за чистење го прави чистењето забавно.

ден 298.00

Често Поставувани Прашања

Состојки

Каде да Купам +

atika-makedonija
dm-makedonija
cosmo-tinex

Футура, Ирнекс, Хемис – Прилеп

Футура – Битола

Аптека Елени Фарм – Богданци, Нов Дојран и Гевгелија.

Темка Трејд – Кавадарци

Матеј-Марија бр.2 – Градско

S-Маркет – Арачиново и Ченто

Побарајте ги PinkStuff во следниве продавници…

gdpr-image
ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА И ПРИВАТНОСТ Со кликање на копчето "Се согласувам" или со продолжување на користење на веб-страната, се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на посетите, интеракција со социјални медиуми и прикажување на релевантна содржина. Прочитајте повеќе за Политика за колачиња и Политика за приватност.